Prodej vily 168 m², pozemek 1 450 m²

Pod Velkým hájem, Praha – Radotín

19 900 000 Kč

Na tento pozemek jsme vybrali tento nádherný dům, ale podívejte se i na naši další nabídku domů a služeb na našich stránkách na www.pragabuilding.cz

RD Gala je jednopodlažní bezbariérový luxusní dům o zastavěné ploše 279 m2 o velikosti 4+KK. Je vhodný pro všechny generace uživatelů. rodinná vila s výrazným prosklením, které dokonale propojuje vnitřní prostory se zahradou. Čistě jednoduché linie exteriéru s dokonale harmonickou dispoziční kompozicí. Až elitářský projev v provedení domu zajistí majitelům kromě luxusního životního stylu i vysoký společenský status.

Sklo – tedy transparentní fasáda maže rozdíl mezi exteriérem a interiérem, a to je podstatou architektury: minimalistickým způsobem zajistit ochranu, bezpečí, komfort, teplo – vytvořit prostředí s vhodnými podmínkami pro život.

Tento dům pozoruje přírodu a okolní prostředí s výrazným zájmem. Prosklení v hliníkových rámech z bezpečnostního trojskla má, kromě efektu transparentnosti, vynikající izolační vlastnosti. Pro pohodlný přístup na terasu slouží HBS portály, tedy posuv dveří v zafrézované lište, bez prahu, bez bariér.

Pro zajištění pocitu soukromí, rovněž jako štít proti oslunění, slouží venkovní horizontální žaluzie. Ty jsou umístěny spolu s venkovním osvětlením ve střešním přesahu, který sám o sobě napomáhá oslunění. V letních měsících je slunce výše – přesah tedy vytvoří potřebný stín, v zimních měsících naopak díky jeho nižší pozici do domu prostoupí sluneční paprsky.

Jednopodlažní stavba zajišťuje pohodlný a bezbariérový pohyb po domě pro všechny generace obyvatelů.

Vnitřní atrium se zelení zajišťuje přirozené světlo pro chodby a vstupní halu. Zároveň napomáhá dispozici rozdělit na jednotlivé režimy – společenský: otevřený prostor – obývací pokoj, jídelna a kuchyňské zázemí, relaxační: ložnice a pokoje + sociální zařízení, technická místnost pro technologie a zázemí pro pračku, komora.

Pro vyšší komfort bydlení má hlavní ložnice samostatnou koupelnu s wc a šatnu. Tato koupelna je rovněž prosklena do vlastního atria s celoročně zeleným ostěním.

Vytváří tak až meditativní prostor, kdy se z prostorové vany díváte do živé zeleně v prosluněné koupelně.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. čísle 736120005 nebo pomocí formuláře