Prodej vily 150 m², pozemek 800 m²

Bojanovice, okres Praha-západ

9 990 000 Kč

Nabízíme Vám nádherný rodinný dům typu Elite de Lux od jednoho z našich nejlepších architektů.

Rodinný dům je koncipovaný jako galerijní prostor, jehož hlavním exponátem je zahrada. Klinický minimalismus s velmi vyhraněným individuálním přístupem jedinečné osobnosti majitelů.

Půdorys ve tvaru písmene L nejen, že příjemně uzavírá pozemek, tak aby poskytl uživatelům soukromí, zároveň vytváří efektní dispoziční rozdělení na východní křídlo s relaxačním režimem ( hlavní ložnice a pokoj) a druhé západní křídlo v režimu společenském – otevřený prostor s kuchyní a obývacím pokojem a pokojem pro hosty. Každý pokoj má vlastní klimatizaci. Dům má tepelné čerpadlo 12kw a krb má teplovodní výměník 12 kw na ohřev teplé vody. Lze napojit i na podlahové vytápění. V kuchyni žulová deska obklady obývací pokoj a kuchyně břidlice. Koupelny obklad mramor.

Dům je koncipovaný jako 4+kk a však není zcela dokončený. Je třeba dokončit příjezd a stání u domu. Dále zahradu, terasu a bazén. Uvnitř domu jsou jen malé nedodělky. Dům je nově postavený a v příštích dnech ho čeká kolaudace. Vřele doporučujeme prohlídku. Překrásná lokalita. Kousek je Slapská přehrada a soutok Sázavy s Vltavou Davle. Do Prahy metro Anděl asi 25 km. Restaurace, potraviny autobusová zastávka 50 m.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. čísle 736120005 nebo pomocí formuláře