Pronájmy

Pokud se rozhodnete pronajmout Vaši nemovitost, bytový či nebytový prostor prostřednictvým naší společnosti PRAGABUILDING s.r.o. tak Vás v devíti bodech provedeme postupem pronájmu Vaší nemovitosti.

 

1. Zjištění optimální ceny nemovitosti

Realitní specialista společně s Vámi stanoví cenu pronájmu nemovitosti v současné době v dané lokalitě.

2. Home staging

Profesionálně připravíme vaši nemovitost na pronájem. Zkušení designéři za pomoci drobných doplňků v krátkém čase zvýší atraktivitu každého interiéru. Poradí jak upravit vaši nemovitost tak, aby zaujala co nejširší spektrum zájemců.

3. Profesionální fotografie

Necháme vaši nemovitost vystoupit z davu.

Vyšleme k vám naše vlastní fotografy s dlouholetou praxí a špičkovou technikou. Kvalitní fotografie znamenají velkou výhodu na realitních serverech.

4. Příprava prezentace v grafickém studiu

Zajistíme individuální péči pro každou fotografii.

Všechny fotografie projdou rukama našich grafiků, kteří nakreslí i 3D plánek nemovitosti. Videoprohlídky vyžadují profesionální střih a průvodní komentář zkušeného moderátora.

5. Reklama přímo na nemovitosti

Oslovíme zájemce, kteří hledají bydlení v okolí.

Lidé hledají nemovitosti ve svém okolí. Plachta nebo cedule na domě je upozorní, že je vaše nemovitost k mání. Naši technici instalují po domluvě s Vámi reklamu šetrně, aniž by poničili váš majetek.

6. Zajištění efektivní inzerce

Rychle vytvoříme nepřehlédnutelnou prezentaci.

Obchodní asistenti zajišťují tvorbu inzerátu, který po vašem schválení umístí na realitní portály a rozešlou do databáze poptávajících. Nabídka se rychle dostane k zájemcům o pronájem.

7. Organizace prohlídek

Pravidelně vás informujeme, jaký je zájem o Vaši nemovitost.

Hodiny strávené na telefonu vám ušetří naši makléři, kteří domlouvají s potenciálními zájemci prohlídky podle vašeho přání a pravidelně vás informují, jak prodej probíhá a kolik zájemců se ozvalo.

8. Smlouvy na pronájem nemovitosti

Zajistíme vám bezpečné smlouvy bez dalších nákladů.

Naši zkušení právníci pro vás zajistí návrhy kompletní smluvní dokumentace a jsou vám plně k dispozici v průběhu celého procesu pronájmu pro hládký a bezpečný průběh zasmluvnění s novým klientem.

9. Předání nemovitosti

Postaráme se o převod energií bez starostí.

Jsme s vámi až do konce. Naši specialisté pro vás připraví všechny potřebné formuláře pro předání nemovitosti a případný převod energií, pomohou s jejich vyplněním a vysvětlí, jak energie převést.