Prodej bytů

Pokud se rozhodnete prodat Vaši nemovitost, tak Vás v devíti krocích provedeme postupem prodeje Vaší nemovitosti.

 

 

1. Zjištění odhadní a tržní ceny nemovitosti

Realitní specialista vám vysvětlí, jak prodej nemovitosti probíhá a připraví vám prodejní plán na míru. Cenu společně nastavíte na základě profesionálního odhadu nemovitosti.

 

2. Home staging

Profesionálně připravíme vaši nemovitost na prodej.

Zkušení designéři za pomoci drobných doplňků v krátkém čase zvýší atraktivitu každého interiéru. Poradí jak upravit vaši nemovitost tak, aby zaujala co nejširší spektrum kupujících.

 

3. Profesionální fotografie

Necháme vaši nemovitost vystoupit z davu. Vyšleme k vám naše vlastní fotografy s dlouholetou praxí a špičkovou technikou. Kvalitní fotografie znamenají velkou výhodu na realitních serverech.

 

4. Příprava prezentace

V grafickém studiu zajistíme individuální péči pro každou fotografii.

Všechny fotografie projdou rukama našich grafiků, kteří nakreslí i 3D plánek nemovitosti. Video-prohlídky vyžadují profesionální střih a průvodní komentář zkušeného moderátora.

 

5. Reklama přímo na nemovitosti

Oslovíme kupující, kteří hledají bydlení v okolí. Lidé hledají nemovitosti ve svém okolí. Plachta nebo cedule na domě je upozorní, že je vaše nemovitost k mání. Naši technici instalují reklamu šetrně, aniž by poničili váš majetek.

 

6. Zajištění efektivní inzerce

Rychle vytvoříme nepřehlédnutelnou prezentaci. Obchodní asistenti zajišťují tvorbu inzerátu, který po vašem schválení umístí na realitní portály a rozešlou do databáze poptávajících. Nabídka se rychle dostane k zájemcům o koupi.

 

7. Organizace prohlídek

Pravidelně vás informujeme, jaký je zájem o Vaši nemovitost. Hodiny strávené na telefonu vám ušetří naši makléři, kteří domlouvají s potenciálními zájemci prohlídky podle vašeho přání a pravidelně vás informují, jak prodej probíhá a kolik zájemců se ozvalo.

 

8. Smlouvy a převod nemovitosti

Zajistíme vám bezpečné smlouvy bez dalších nákladů. Naši zkušení právníci pro vás zajistí návrhy kompletní smluvní dokumentace a jsou vám plně dispozici v průběhu prodeje. Celým procesem vás provedeme hladce a bezpečně.

 

9. Předání nemovitosti

Postaráme se o převod energií bez starostí. Jsme s vámi až do konce. Naši specialisté pro vás připraví všechny potřebné formuláře pro předání nemovitosti a převod energií, pomohou s jejich vyplněním a vysvětlí, jak energie převést.