VÁNOČNÍ KONCERT

6. 12. 2022    od 19 h.   Kostel sv. Petra Na Poříčí  (Praha 1, Biskupská ul. 13)

Společnosti EuroGV, PRAGABUILDING a PHEDCS podpořily a připravily ve spolupráci s tamní farností Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou uskutečnění koncertu, při němž vystoupilo vokální kvarteto BOHEMIA VOICE – známé seskupení zkušených a vynikajících umělců.

Ve čtyřhlase zazněly nejen skladby “Když víru máš“ , „Vánoce na míru“, „Tichá noc“, „Padá sníh“, „Jingle bells“, „Už z hor zní zvon“, a spousta dalších písní a rozezněly jeden z nejstarších kostelů v Praze.
Koncert se povedl, děkujeme za krásný zážitek.

Srdečně Vás zveme k malému zastavení se v době adventní při povznášející hudbě a zpěvu v překrásném kostele sv. Petra Na Poříčí – Praha 1.

Společnost PRAGABUILDING, spol. s r.o. podpořila a připravila ve spolupráci s tamní farností Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou uskutečnění koncertu, při němž vystoupí vokální kvarteto BOHEMIA VOICE – známé seskupení zkušených a vynikajících umělců.

Ve čtyřhlase zazní nejen skladby “Když víru máš“ , „Vánoce na míru“, „Tichá noc“, „Padá sníh“, „Jingle bells“, „Už z hor zní zvon“, ale spousta dalších písní a rozezní jeden z nejstarších kostelů v Praze.

Přijďte si společně zazpívat a naladit se na adventní atmosféru, kterou hudba umocňuje.

Vstupenky na: https://bohemiavoice.com/koncerty/

https://www.facebook.com/events/838042114105938/

(Sedadla v kostele jsou mírně temperována.)

Pragabuilding pořádá koncert sboru Rolnička

Koncert v kostele sv. Petra 9. 12. 2021 19:00

Kostel sv. Petra Na Poříčí, Biskupská 13, Praha 1

Srdečně zveme na předvánoční koncert koncertního sboru Rolničky v krásném kostele Na Poříčí (za Bílou Labutí). Na programu barokní koledy, výběr z vánočních písní A. Michny a z Cantica comeniana P. Ebena a pásmo českých lidových zvyků Zima J. Sternwalda.
Vstupenky za 140 Kč budou v prodeji před koncertem. Kostel je mírně vytápěný.
Před vstupem na koncert proběhne kontrola O-N dokladů a během koncertu bude třeba používat ochranu úst a nosu podle aktuálních epidemiologických předpisů.

Koncert jako lusk! zahájil pivní slavnosti v Řeporyjích

pátek 17. září 2021

V pátek 17. září 2021 se konal v předvečer pivních slavností v Řeporyjské sokolovně Koncert jako lusk!, který pořádala ve spolupráci s ForFUN Agency společnost PRAGABUILDING, s. r. o. Open air akce se konala v krásném prostředí sokolovny, které poskytovalo příjemné posezení na zahrádce i uvnitř restaurace. V nabídce byl velký výběr piv i nealkoholických nápojů, také grilovaná masa a jiné dobroty. Počasí bylo luxusní, pár kapek sice spadlo před začátkem samotné akce, ale pak už bylo vše zalité sluncem. Od 16 hodin, na kdy bylo předem ohlášeno otevření areálu, začali pomalu přicházet příznivci nejen dobrého jídla a pití, ale hlavně fanoušci rockové hudby, kterou zde prezentovaly kapely Covers For Lovers a Náhodný výběr.

Více info zde:
http://www.irockshock.net/?p=35030

Jazzové vítání léta 15.6.2021

Na Poříčí, Biskupská 1137/13, Praha 1 – Nové Město

Dne 15.6. 2021 proběhl Jazz-koncert na adrese Biskupská 1137/13 v kostele sv. Petra Na Poříčí.

Marta Kloučková skladatelka, textařka a především zpěvačka se svým teamem předvedla dechberoucí večerní představení, které lahodilo sluchu i duši v překrásných prostorech kostela sv. Petra Na Poříčí. Koncertu se účastnilo limitované množství diváků.

Koncert začal v 19.00 hodin a trval zhruba hodinu a půl. Měl jsem moc hezký zážitek a po koncertu jsem šel s několika kamarády hned vedle na osvěžující nápoj. Dole něco málo o interpretce a foto připojuji.

Doufám že další akce následují, proto nás sledujte.

Zdravím Jeden z pořadatelů Jirka

(Marta Kloučková je nepřehlédnutelnou součástí mladé české jazzové scény. Multi-žánrová zpěvačka, textařka a skladatelka je finalistkou mezinárodní soutěže jazzových zpěváků Voicingers 2017 a semifinalistkou mezinárodní soutěže Riga Jazz Stage 2018. Na podzim roku 2018 Marta vydala autorské album s názvem Loving Season (Hevhetia), které se zařadilo mezi nejlepší česká jazzová alba roku 2018. Marta Kloučková Quintet, se kterým Marta album natočila, je tvořen hudebníky patřící k tuzemské jazzové špičce (David Dorůžka – kytara, Vít Křišťan – p, Jan Fečo – bs, Marek Urbánek – ds). Společně vystoupili na tuzemských jazzových a multi-žánrových festivalech (např. Československý jazzový festival Přerov, Smetanova Litomyšl, Mladí Ladí Jazz, MHF Dobršská Brána, Polička Jazz Fest, Jazz ve městě Frýdek-Místek, ) i v zahraničí (např. Sunset-Sunside, Paříž). Na jaře 2021 těleso vystoupí s novým hudebním materiálem na festivalu Pražské Jaro.

Mimo to je členkou vokálního sextetu Skety a spolupracuje s tělesy a hudebníky napříč žánry (Concept Art Orchestra, Barbora Poláková a další). Od roku 2019 jste ji mohli slýchat na Českém rozhlasu Vltava v jazzových pořadech Úhel poslechu a Jazz and World Live, nyní připravuje a moderuje pořad Sedmé nebe (každou středu v podvečer), rovněž na ČRo Vltava.)