Koncert Jako Lusk – Covers for Lovers, Náhodný Výběr

17.9. 2021 proběhne v areálu Řeporyjské Sokolovny

PRAGABUILDING, spol. s r.o. ve spolupráci s ForFUN Agency vám přináší KONCERT JAKO LUSK.

17.9. 2021 proběhne v areálu Řeporyjské Sokolovny koncert kapel COVERS for Lovers a Náhodný Výběr. Celý program, který začíná již v 16:00 hodin se ponese v duchu předvečera řeporyjských pivních slavností, které proběhnou následující dny. Budete mít tedy možnost ochutnat pivečka různých druhů a zakousnout nejrůzněší specialitky nejen z grilu.

Hlavním pořadatelem akce je pražská developerská firma PRAGABUILDING, spol. s r.o. (https://www.facebook.com/PRAGABUILDING)

Hudební část gurmánsko-kulturního večera začne v 18:00 hodin.

PROGRAM:
16:00 – OTEVŘENÍ AREÁLU
18:00 – 19:00 – NÁHODNÝ VÝBĚR
19:30 -20:30 COVERS FOR LOVERS

VSTUPENKY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU JE MOŽNÉ POŘÍDIT V PŘEDPRODEJI U TICKETSTREAM.

https://www.ticketstream.cz/akce/koncert-jako-lusk-covers-for-lovers-nahodny-vyber-145683

Předprodej 220,- Kč
Na místě: 260,- Kč

Těšíme se na vás.

Jazzové vítání léta 15.6.2021

Na Poříčí, Biskupská 1137/13, Praha 1 – Nové Město

Dne 15.6. 2021 proběhl Jazz-koncert na adrese Biskupská 1137/13 v kostele sv. Petra Na Poříčí.

Marta Kloučková skladatelka, textařka a především zpěvačka se svým teamem předvedla dechberoucí večerní představení, které lahodilo sluchu i duši v překrásných prostorech kostela sv. Petra Na Poříčí. Koncertu se účastnilo limitované množství diváků.

Koncert začal v 19.00 hodin a trval zhruba hodinu a půl. Měl jsem moc hezký zážitek a po koncertu jsem šel s několika kamarády hned vedle na osvěžující nápoj. Dole něco málo o interpretce a foto připojuji.

Doufám že další akce následují, proto nás sledujte.

Zdravím Jeden z pořadatelů Jirka

(Marta Kloučková je nepřehlédnutelnou součástí mladé české jazzové scény. Multi-žánrová zpěvačka, textařka a skladatelka je finalistkou mezinárodní soutěže jazzových zpěváků Voicingers 2017 a semifinalistkou mezinárodní soutěže Riga Jazz Stage 2018. Na podzim roku 2018 Marta vydala autorské album s názvem Loving Season (Hevhetia), které se zařadilo mezi nejlepší česká jazzová alba roku 2018. Marta Kloučková Quintet, se kterým Marta album natočila, je tvořen hudebníky patřící k tuzemské jazzové špičce (David Dorůžka – kytara, Vít Křišťan – p, Jan Fečo – bs, Marek Urbánek – ds). Společně vystoupili na tuzemských jazzových a multi-žánrových festivalech (např. Československý jazzový festival Přerov, Smetanova Litomyšl, Mladí Ladí Jazz, MHF Dobršská Brána, Polička Jazz Fest, Jazz ve městě Frýdek-Místek, ) i v zahraničí (např. Sunset-Sunside, Paříž). Na jaře 2021 těleso vystoupí s novým hudebním materiálem na festivalu Pražské Jaro.

Mimo to je členkou vokálního sextetu Skety a spolupracuje s tělesy a hudebníky napříč žánry (Concept Art Orchestra, Barbora Poláková a další). Od roku 2019 jste ji mohli slýchat na Českém rozhlasu Vltava v jazzových pořadech Úhel poslechu a Jazz and World Live, nyní připravuje a moderuje pořad Sedmé nebe (každou středu v podvečer), rovněž na ČRo Vltava.)